• Zajęcia w Szkole Muzycznej

• Szanowni Państwo !!!

Od 4 marca 2024r. w bytomskiej szkole muzycznej rozpoczyna się kolejna edycja zajęć umuzykalniających w Muzycznym Przedszkolu. Zapraszamy do udziału w zajęciach dzieci, które rozpoczną naukę w pierwszej klasie w roku szkolnym 2024/2025. Zajęcia są bezpłatne, będą odbywały się w poniedziałki o godzinie 16.00 i 17.00 ( do wyboru ) do 15 kwietnia. Zgłoszenia dzieci na zajęcia przyjmuje sekretariat szkoły pod numerem 505 454 421. Zapisy od 1 lutego 2024r.

Przyjdź, zobacz, usłysz, odkryj w sobie talent muzycznyi zostań uczniem naszej szkoły!

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami - Beata Krzanowska, wicedyrektor do spraw muzycznych

• WOŚP

• Drodzy Rodzice, w tym roku znowu gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!!!

Jeśli możesz, wesprzyj fundację swoją wpłatą. Tegoroczna zbiórka dotyczy nas wszystkich, przeznaczona jest na przeciwdziałanie skutkom pandemii.

"Płuca po pandemii"

Na naszej stronie internetowej i naszym facebook-u dostępny jest link do elektronicznej e-skarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/mybulilysi

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY !!!

Pomagajmy, bo każdy ma coś, co może dać innym.

• Dzien Babci i Dziadka

• W naszym przedszkolu obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy szanownych gości:

Grupa Gumisie – 19.01.2024r. (piątek) o godz. 10.00

Grupa Krasnoludki – 23.01.2024r. (wtorek) o godz 10.00

Grupa Pszczółki – 25.01.2024r. (czwartek) o godz. 10.00

Grupa Jeżyki – 26.01.2024r. (piątek) o godz. 10.00

Mile widzane babcine i dziadkowe wypieki.

• Konkurs języka angielskiego - III miejsce

• GRATULACJE !!!!!! dla Martusi W. i Milenki N. z grupy "Gumisie" za zajęcie III miejsca w międzyprzedszkolnym konkursie języka angielskiego dla przedszkolaków zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 49 "Witaminka" w Bytomiu dnia 11 stycznia 2024r.

Informujemy rodziców, że:

Dnia 16 stycznia 2024r. /wtorek/

w godzinach dopołudniowych odbędzie się

- razem grupy młodsze „Krasnoludki” i „Pszczółki”

- razem grupy starsze „Jeżyki” i „Gumisie”

Motywem przewodnim będzie:

Polscy bohaterowie bajek”, stroje z różnych regionów Polski”

Prosimy o ubranie - przebranie dzieci w wybrane przez nie stroje.