• Bal karnawałowy

• Informujemy rodziców, że dnia 12 stycznia 2023r. /czwartek/ w godzinach dopołudniowych odbędzie się

Grupy młodsze „Krasnoludki” i „Pszczółki” razem

Grupy starsze „Jeżyki” i „Gumisie” razem Motywem przewodnim będzie: Śląskie przebierańce”

Prosimy o ubranie - przebranie dzieci w wybrane przez nie stroje.

• SERDECZNE ŻYCZENIA

• Spokojnych, pełnych radości i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia,a także wielu sukcesów w nadchodzącym  Nowym 2023 Roku

życzą pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 35 w Bytomiu

• Odpłatność za przedszkole

• Drodzy rodzice !!!  W związku ze zbliżającym się końcem roku budżetowego i końcem okresu rozliczeniowego

odpłatność za pobyt i wyżywienia dziecka w przedszkolu należy dokonywać do 20 dnia każdego miesiąca.  Liczy się data wpływu na konto bankowe.

• WIGILIA W PRZEDSZKOLU

• Informujemy rodziców wszystkich przedszkolaków, że w dniu 16 grudnia 2022 - piątek w przedszkolu będzie, jak co roku organizowane spotkanie opłatkowe dla dzieci  i wszystkich pracowników przedszkola, połączone z przedstawieniem jasełkowym i wspólnym obiadem wigilijnym.

Prosimy, aby każde dziecko przyniosło w tym dniu 1 opłatek

Jednocześnie prosimy rodziców dzieci, którzy odbierają je przed obiadem, aby w tym dniu przyszli po dzieci po godz. 12.30

• Język angielski

• Informujemy rodziców dzieci, które uczęszczają na zajęcia języka angielskiego,  że w dniach 28 listopada - 2 grudnia 2022r. /poniedziałek – piątek/  zajęcia nie odbędą się.

• Spotkanie z Mikołajem

• Dnia 6 grudnia 2022r. /wtorek/  w naszym przedszkolu  dzieci spotkają się z MIKOŁAJEM / w godzinach dopołudniowych/

Będą rozmowy z Mikołajem w grupach, oczywiście miłe prezenty i zdjęcia.

W związku z tym prosimy rodziców o odświętne ubranie dzieci.

• zmiana nazwy banku

• Informujemy rodziców / prawnych opiekunów, że nastąpiła zmiana banku realizującego bankową obsługę Gminy Bytom t.j. Urzędu Miejskiego w Bytomiu oraz wszystkich jednostek budżetowych (taką jednostką jest nasze przedszkole) z Getin Noble Banku S.A. na VeloBank S.A.

Dla wszystkich klientów zmienia się tylko nazawa banku. Numery rachunków bankowych, bankowość internetowa pozostają bez zmian

• Kącik logopedyczny

• Drodzy rodzice !!!

Informujemy, że na naszej stronie internetowej   www.pm35bytom.edupage.org  w zakładce ODDZIAŁY 2022/2023

• podzakładce – KĄCIK LOGOPEDYCZNY

są udostępniane wierszyki i opowiadania ćwiczące i doskonalące sprawność języka

• Tydzień śląski i Barbórka

• Informujemy rodziców, że w dniach 21 – 25 listopada 2022 r. organizujemy w naszym przedszkolu "TYDZIEŃ ŚLĄSKI"

• 21 XI – poniedziałek – "Legendy i podania o Bytomiu"

• 22 XI – wtorek - "Gry i zabawy śląskie"

• 23 XI – środa – "Czytam gwarą śląską"

• 24 XI - czwartek – "Dzień tańca śląskiego"

• 25 XI – piątek – "Dzień śląskiej piosenki"

DRODZY RODZICE !!!

Prosimy Was, aby w dniach 24 /czwartek/ i 25 /piątek/ listopada 2022 r. oraz 2 grudnia 2022r. kiedy w naszym przedszkolu odbędzie się uroczystość BARBÓRKOWA dzieci poszczególnych grup były ubrane w poniższe stroje:

"KRASNOLUDKI" -

dziewczynki – białe bluzki / koszulki; białe rajtuzki

chłopcy – ciemne spodnie i jasne bluzki

"PSZCZÓŁKI" -

dziewczynki – białe bluzki / koszulki; białe rajtuzki i spódniczki w kwiatki

chłopcy – ciemne spodnie i biała bluzka/koszula + czerwona kokarda

"JEŻYKI" -

chłopcy – ciemne spodnie i biała bluzka/koszula

"GUMISIE" -

chłopcy – ciemne spodnie i biała bluzka/koszula

• Konsultacje dla rodziców

• Informujemy rodziców, że dnia 24 listopada 2022r. /czwartek/  w godz. 16.00 – 17.00 będą prowadzone w naszym przedszkolu konsultacje indywidualne dla rodziców – dzieci uczęszczających do naszego przedszkola.

W ramach konsultacji będzie można porozmawiać z wychowawcami wszystkich grup.

Chętnych serdecznie zapraszamy.

• Wycieczka

• Dnia 14 listopada 2022 r. tj. poniedziałek dzieci z grupy „JEŻYKI” i „GUMISIE” pojadą na wycieczkę edukacyjną do Muzeum Chleba w Radzionkowie w godz. od 8.30 do 11.30

Koszt wycieczki - 58 złotych – płatne u nauczycielek grup  (35 zł. bilet wstępu + 23 zł. autokar/cena autokaru to 750 zł./)

Prosimy rodziców dzieci z w/w grup, aby przyprowadzili dzieci w tym dniu do godz. 8.00, aby wcześniej zjadły śniadanie.

• KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY  pt:  "LAMPION".

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i rodziców. Prosimy o przyniesienie jednej pracy przestrzennej do dnia 14 listopada 2022. Wyboru nagrodzonych prac dokona komisja składająca się z nauczyciela, wybranych osób z Rady Rodziców i plastyka. Życzymy miłej zabawy i wspaniałych pomysłów :)

• DZIEŃ ZIEMNIAKA

• Informujemy rodziców, że dnia 21 października 2022r. /piątek/ w naszym przedszkolu będzie organizowany dla wszystkich dzieci „DZIEŃ ZIEMNIAKA Będą konkursy, zabawy, tańce i degustacje

Prosimy, aby dzieci ubrane były w brązowe stroje lub z elementami brązowymi

• PODZIĘKOWANIA

• Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom za życzenia, za pamięć, za upominki z okazji Dnia Edukacji Narodowej - pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 35 w Bytomiu

• Odrabianie zajęć z języka angielskiego

Informujemy rodziców, że zajęcia języka angielskiego , które nie odbyły 1- 2 września 2022r.

- w „GUMISIACH” zostaną odrobione

14.10.2022r. w piątek 10.30 – 11.30 / i zamiast j.ang. od 14.- 14.30/

- w „Krasnoludkach” zostaną odrobione

14.10.2022r. w piątek 11.30 – 11.45